شب های روشن

آقایی: مقابل پرسپولیس دست و پا بسته نیستیم

۳ بهمن ۱۳۹۵

به گزارش سايت “پرسپوليس نيوز” , عباس آقایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: ما قطعاً فردا بازی سختی داریم، اما طرح و برنامه خاصی برای این بازی اندیشیده‌ایم و می‌دانیم که تیم پرسپولیس تیمی بزرگ با هوادارانی بزرگ است، اما ما هم مقابل این تیم، تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم.

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز افزود: پرسپولیس از فصل گذشته نیز نشان داده که تیمی قدرتمند و بزرگ است و ما هم قبل از این بازی خوب تمرین کرده و آنها را آنالیز کرده‌ایم.

آقایی در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه فراز کمالوند در اظهارنظری مدعی شده بود که امتیاز بازی مقابل پرسپولیس از این جیب به آن جیب است و گسترش فولاد می‌تواند با متوقف کردن پرسپولیس تراکتورسازی را به صدر جدول نزدیک کند و اینکه آیا این صحبت تبانی محسوب نمی‌شود، گفت: با حرف شما کاملاً موافقم. البته من صحبت خاصی در این مورد با فراز کمالوند انجام نداده‌ام و فکر می‌کنم اگر خودش به این سؤال پاسخ بدهد، بهتر است.

وی با اشاره به عدم حضور فراز کمالوند در کنفرانس مطبوعاتی خاطرنشان کرد: کمالوند سر تمرین بود و ما هم به دلیل اینکه فقط برای این زمان زمین تمرین پیدا کرده بودیم من به کنفرانس خبری آمدم.

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد در مورد آخرین وضعیت داریوش شجاعیان گفت: یک مشکل انضباطی کوچک پیش آمده بود که بعد از بازی با ماشین‌سازی حل شد و او در دیدار با پرسپولیس در کنار تیم ما حضور دارد.

نوشته آقایی: مقابل پرسپولیس دست و پا بسته نیستیم اولین بار در پرسپولیس نیوز پدیدار شد.