شب های روشن

اخباری شایسته جایگزینی بیرانوند است

۱۰ آبان ۱۳۹۵

به گزارش ” پرسپولیس نیوز ” با مصدومیت علیرضا بیرانوند، کارلوس کی روش باید از میان علیرضا حقیقی، محمدرضا اخباری و رشید مظاهری یک نفر را درون دروازه تیم ملی مقابل سوریه قرار دهد. روی تاوارس، مربی دروازه بان های تیم تراکتورسازی، به تمجید از اخباری می‌پردازد و اعتقاد دارد او شایسته جایگزینی بیرانوند است.

تاوارس در گفت و گویی با خبرنگار “ورزش سه” که با کمک مختاری مترجم او انجام شده در این باره می گوید: «اخباری دروازه بان قدرتمندی است. او از هر نظر عملکرد خوبی دارد و شایستگی هایش را قبلا بارها به اثبات رسانده است. من احساس می کنم حالا که بیرانوند مصدوم شده، اخباری این شایستگی را دارد تا از دروازه تیم ملی ایران محافظت کند. قطعا در صورتی که کی روش به او بازی دهد، بهترین عملکردش را به اجرا می گذارد.»

وی با اشاره به رقابت دروازه بان ها در تراکتور تاکید می کند: «ما دروازه بان های خوبی داریم؛ به غیر از اخباری سایر دروازه بان ها نیز تلاش می کنند تا بهترین باشند. رقابت خوبی میان آنها برقرار است و من از کار کردن با این گلرهای جوان لذت می برم.»

تاوارس با اشاره به حضور مربیان پرتغالی در ایران بیان می کند: «هر مربی روش خاص خود را دارد و دید هر کس نسبت به فوتبال متفاوت است. من درباره خودم باید بگویم که همیشه سعی دارم کار حرفه ای را انجام دهم. من دوست دارم توانایی بازیکنانم را بالا ببرم و به طور کلی هر کدام از ما مربیان پرتغالی راز مخصوص به خود را در کارمان داریم.»

مربی دروازه بان های تراکتورسازی صحبت هایش را این طور به پایان می برد: «امسال تیم تراکتورسازی اهداف بزرگی دارد. من سومین سال حضورم را سپری می کنم و امیدوارم امسال بتوانیم با این تیم جام بگیریم.»

نوشته اخباری شایسته جایگزینی بیرانوند است اولین بار در پرسپولیس نیوز پدیدار شد.