شب های روشن

اعتراض تعدادی از بازیکنان به پرداخت نشدن مطالبات در تمرین

۱۹ بهمن ۱۳۹۵

به نقل از فارس، بازیکنان پرسپولیس تا اینجای فصل ۴۰درصد از مطالبات خود را گرفته اند اما ظاهرا این مقدار بازیکنان را راضی نکرده است. آنها از اینکه مدتی است پولی از باشگاه نگرفته اند ناراضی اند.

در همین راستا از سوی مسئولان باشگاه پرسپولیس چندین بار قول‌هایی به بازیکنان برای پرداخت مطالبات مالی انجام شده بود، اما این اتفاق نیفتاد که آخرین مورد آن را می‌توان به قبل از بازی با تراکتورسازی اشاره کرد که مسئولان پرسپولیس به بازیکنان این تیم قول داده بودند به حساب آنها پول واریز کنند که این مسئله بازهم انجام نشد.

در پی این مشکلات امروز تعدادی از بازیکنان اصلی پرسپولیس نظیر محسن مسلمان، کمال کامیابی‌نیا، فرشاد احمدزاده، حسین ماهینی، سید جلال حسینی،علیرضا بیرانوند، وحید امیری، سروش رفیعی، مهدی طارمی، رامین رضاییان و… پس از حضور در ورزشگاه شهید کاظمی به برانکو سرمربی پرسپولیس اعلام کردند که به دلیل این مسائل و بدقولی‌های صورت‌گرفته قصد تمرین ندارند.

این بازیکنان گلایه‌های خود را به برانکو اعلام کردند و سرمربی پرسپولیس هم به آنها گفت که برای روشن شدن وضعیت‌شان به باشگاه بروند و در جلسه‌ای با مسئولان باشگاه به این مسائل رسیدگی کنند.

به همین دلیل بازیکنان معترض به محل باشگاه پرسپولیس آمدند تا تکلیف خود را مشخص کنند.(عکس)

اعتراض تعدادی از بازیکنان به پرداخت نشدن مطالبات در تمرین

این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که به دلیل برخی مسائل از جمله بازنشستگی علی‌اکبر طاهری شنیده می‌شود که وی کماکان حق امضا ندارد و به همین دلیل قادر به پرداخت مطالبات مالی پرسپولیسی‌ها نیست، هرچند که علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس در یکی از مصاحبه‌هایی که اخیراً انجام داده بود،‌این مسئله را رد کرد.

نوشته اعتراض تعدادی از بازیکنان به پرداخت نشدن مطالبات در تمرین اولین بار در پرسپولیس نیوز پدیدار شد.