شب های روشن

اعلام برنامه سفر پرسپولیس به مسقط، دبی و ابوظبی

۲۶ بهمن ۱۳۹۵

به گزارش “پرسپولیس نیوز ” کاروان پرسپولیس متشکل از ۲۰ بازیکن، روز شنبه هفته آینده ۳۰ بهمن ماه با پرواز ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه عمان ایر، تهران را به مقصد مسقط ترک خواهد کرد.

سرخپوشان بعد از انجام تمرینات و اولین بازی خود از سری رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا که در ورزشگاه سلطان قابوس انجام خواهد شد، ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه روز چهارشنبه چهارم اسفند ماه مسقط را به مقصد دبی ترک می‌کنند.

پرسپولیس که باید بازی خود با الوحده را روز دهم اسفند ماه در ابوظبی انجام بدهد، اردوی خود در امارات را در باشگاه ایرانیان در دبی بر پا خواهد کرد و تمرینات هم در زمین چمن این باشگاه انجام می‌شود.

پرسپولیس طبق آئین‌نامه رقابت‌ها این اجازه را دارد که روز قبل از مسابقه، یک جلسه تمرین در زمین محل برگزاری مسابقه داشته باشد.

سفر پرسپولیس از دبی به ابوظبی به شکل زمینی خواهد بود و با توجه به شرایط تیم درباره زمان آن تصمیم‌گیری می‌شود. همچنین تیم فوتبال پرسپولیس پس از انجام بازی با الوحده، روز چهارشنبه یازدهم اسفند ماه با پرواز ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه به وقت محلی، دبی را به مقصد تهران ترک می‌کند.

گفتنی است؛ فاصله دبی با ابوظبی حدود ۱۵۰ کیلومتر است که طی کردن آن حدود ۹۰ دقیقه به طول می‌انجامد. همچنین ایرانیانی که قصد دارند از ابوظبی یا دبی به مسقط سفر و پرسپولیس را در مصاف با الهلال عربستان حمایت کنند برای سفر از ابوظبی به مسقط با پرواز زمانی ۷۰ دقیقه‌ای و از طریق زمینی، زمانی ۵ ساعته در راه خواهند بود. همچنین سفر هوایی و زمینی به مسقط از دبی به ترتیب ۵۵ و ۴:۳۰ دقیقه به طول می‌انجامد.

نوشته اعلام برنامه سفر پرسپولیس به مسقط، دبی و ابوظبی اولین بار در پرسپولیس نیوز پدیدار شد.