شب های روشن

تاج: اختلافات کی روش و برانکو با تعامل حل شدنی است

۲۷ دی ۱۳۹۵

به گزارش ” پرسپولیس نیوز ” مهدی تاج روز دوشنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر افزود: در این ارتباط بزودی نشستی در فدراسیون با حضور کی روش برگزار می شود.

وی اضافه کرد: اردوهای تیم ملی فوتبال بر اساس برنامه‌ریزی‌های از پیش تعیین شده برگزار می شود و در این ارتباط نباید هیچ باشگاهی باعث اختلال در روند اردوهای تیم ملی شود.

تاج یادآور شد: نشست هماهنگی با کی روش مقرر بود امروز در فدراسیون برگزار شود که به دلیل همزمانی با سفرم به بوشهر لغو شد.

وی افزود: به همان ‌اندازه که تیم ملی برای فدراسیون فوتبال مهم است چهار تیم باشگاهی راه یافته به جام باشگاههای آسیا برای این فدراسیون حائز اهمیت هستند.

وی در ارتباط با هدف از سفر خود به بوشهر گفت: با توجه به برگزاری تورنمنت چهارجانبه فوتبال ساحلی با حضور تیم های ایتالیا، لهستان و ایران در بوشهر هدف این سفر بازدید از زیرساخت های موجود در این استان است.

تاج افزود: ایران در حوزه فوتبال ساحلی جایگاهی مهم در جهان دارد که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های ویژه‌ای برای برگزاری تورنمنت های مهم در کشور پیش بینی شده است.

وی گفت: تورنمنت چهارجانبه بوشهر بیست و ششم بهمن ماه امسال برگزار می شود و شبکه های تلویزیونی معتبر بین المللی آن را بصورت مستقیم پخش خواهند کرد.

تاج یادآور شد: در رنکینگ فوتبال ساحلی جهان، ایران در رتبه پنجم قرار دارد و در مسابقات جهانی نیز به رتبه دوم دست یافته است.

وی گفت: تیم دریانوردان پارس جنوبی استان بوشهر چند سال متوالی قهرمان فوتبال ساحلی ایران شده است.

تاج، از تلاش های اداره کل ورزش و جوانان، هیات فوتبال، استانداری، امام جمعه و شهرداری بوشهر برای میزبانی این مسابقات چهارجانبه تقدیر کرد.

نوشته تاج: اختلافات کی روش و برانکو با تعامل حل شدنی است اولین بار در پرسپولیس نیوز پدیدار شد.