شب های روشن

مسلمان و دلیل برترین نمایش فصل

۲۵ دی ۱۳۹۵

به گزارش ” پرسپولیس نیوز ” هافبک شماره ۷۷ پرسپولیس روز گذشته در میان تمام ستاره‌های سرخپوش توانست عملکرد بهتری از خود به جا بگذارد و به این ترتیب چهره شاخص بازی با شاگردان حسین فرکی هم لقب گرفت.

این اتفاق در حالی رخ داد که بعد از عقد قرارداد سروش رفیعی با پرسپولیس، خیلی‌ها تصور می کردند حضور این بازیکن در ترکیب سرخپوشان کمرنگ‌تر نیز خواهد شد.

با این حال او روز گذشته توانست در تمام باکس میانه یک چهره برتر از خود به جا بگذارد و در نهایت با ارسال دیدنی‌اش زمینه ساز پیروزی تیمش نیز شود.

مسلمان و دلیل برترین نمایش فصل

عملکرد تکنیکی و ارسال پاس‌های تمام کننده تمام مولفه‌های مسلمان در بازی روز گذشته نبود و کار اصلی این بازیکن زمانی آغاز شد که پرسپولیس با اخراج فرشاد احمدزاده ۳۰ دقیقه پایانی را با یک یار کمتر به بازی پرداخت.

اتفاقی که باعث شد تا این کمبود نفری در دو جناح سرخپوشان به بیشترین حد ممکن خود برسد. مسلمان اما بارها با اضافه شدن به سمت راست دفاعی تیمش و کمک به صادق محرمی در جنگ های فیزیکی تیمش را صاحب برتری کرد و در نهایت روز موفق خود را با کسب سه امتیاز شیرین به همراه تیمش جشن گرفت.

با این شرایط به نظر می رسد حضور سروش رفیعی در ترکیب پرسپولیس نه تنها باعث کمرنگ شدن این هافبک نشده، بلکه به درخشش و نمایش در بهترین بازی فصلش نیز منجر شده است.

نوشته مسلمان و دلیل برترین نمایش فصل اولین بار در پرسپولیس نیوز پدیدار شد.