شب های روشن

چرا ما یک هفته دیرتر از پرسپولیس بازی نکنیم؟

۳ بهمن ۱۳۹۵

به گزارش سايت “پرسپوليس نيوز” ,فرزاد حاتمی پس از پایان بازی تیمش برابر پیکان و پیروزی در این دیدار گفت: الحمدلله توانستیم به پیروزی برسیم، به هواداران مان تبریک می گویم، بازی سخت و جانداری بود که ما از تعداد زیاد موقعیت های مان توانستیم تنها از یک فرصت استفاده کنیم و آن را تبدیل به گل کنیم.

او درباره اعتراض تراکتوری ها مبنی بر هم زمان نبودن بازی تیم های پرسپولیس و تراکتوری سازی گفت: صددرصد اختلاف زمانی برگزاری بازی با پرسپولیس می تواند تاثیر داشته باشد، به هرحال آقای قلعه نویی بی جهت این حریف را بیان نکردند، وقتی آنها دیرتر از ما بازی می کنند و نتیجه بازی ما را می دانند، می فهمند باید چطور بازی کنند و به چه ترتیب باید به سراغ حریف خود بروند. این عیبی ندارد که آنها دیرتر از ما بازی کنند اما نه همیشه، یک هفته هم ما دیرتر از آنها بازی کنیم.

مهاجم تراکتوری ها در رابطه با جدایی سروش رفیعی و تاثیر آن بر بازی های این تیم گفت: هر بازیکن کیفیت خاص خود را دارد، همانطور که سروش رفیعی بازیکن باکیفیتی بود، احمد نوراللهی و امید عالیشاه نیز کیفیت بالایی دارند، امیدوارم هر دو بازیکن بتوانند برای تراکتورسازی مثمرثمر باشند همانطور که تاکنون بوده اند.

حاتمی در پایان در رابطه با موقعیت هایی که در این بازی نصیب تراکتورسازان شد گفت: من در بازی امروز موقعیتی نداشتم و بازیکنان دیگر صاحب موقعیت شدند، تیم مان در این بازی بسیار پرتلاش ظاهر شد و فرصت های خوبی به دست آورد، به امید خدا در بازی های دیگر باید از این موقعیت ها استفاده بیشتری ببریم.

نوشته چرا ما یک هفته دیرتر از پرسپولیس بازی نکنیم؟ اولین بار در پرسپولیس نیوز پدیدار شد.