شب های روشن

چگونگی محتوا در طراحی وب سایت پزشکی

۲۸ خرداد ۱۳۹۶


چگونگی محتوا در طراحی وب سایت پزشکی
چگونگی محتوا در طراحی وب سایت پزشکی

چگونگی محتوا در طراحی وب سایتپزشکی : یکی از نکاتی که در حوزه وب سایت های پزشکی موجود می باانجام گرفت این اســـــت که این دسته از وب سایت ها از ماهیت یکسان و برابری برخوردار می باشند . به بیان دیگر قالب هایی که در طراحی سایتهای پزشکی مورد اســـــتفاده قرار می گیرد مشابه به یکدیگر می باانجام گرفت تنها اختلاف آن ها با یکدیگر در بخش هشدارات تصویری و تماس آن وب سایت ها می باانجام گرفت . ممکن اســـــت هزینه طراحی این وب سایت ها نسبت به دیگر سایت ها کاهش باانجام گرفت اما می بایست این نکته را متذکر انجام گرفت که کاربرد کاهشی نیز خواهند داشت . به همین دلیل اســـــت که زیادی از کلینیک ها و مراکز پزشکی دارای وب سایت نبوده و تنها با مشتریان محلی خود کار انجام میدهند .

محتوای اختصاصی در طراحی سایت پزشکی :

اگر در بازه های زمانی مشخص محتوایی اختصاصی و منحصر به فرد در وب سایت تان بارگذاری نمایید با گذشت زمان در نتایج موتور های جستجو رتبه ی بالاتری خواهید رسید و نهایتا با در دست داشتن یک طراحی وب سایت به همراه رتبه ی بالا ، مخاطبان و مشتریان افزایشی جذب شما خواهند انجام گرفت . علاوه بر موارد ذکر انجام گرفته یکی دیگر از مزیت های تولید محتوای اختصاصی این اســـــت که وب سایت شما در نتایج گوگل بالاتر از وب سایت هایی که دارای محتوای تکراری می باشند قرار می گیرید . با داشتن یک طراحی سایتکاربر پسند و مطالبی اختصاصی در راه ایجاد نام تجاری یا برند سریع تر پیش خواهید رفت .

نوع محتوای نوشتاری در طراحی وب سایت :

مطالبی که می توانند در محتوای نوشتاری یک وب سایت پزشکی قرار بگیرند می توانند شامل کارمندان مشهور و پزشکان قدرتمند آن مرکز پزشکی باانجام گرفت . این محتوا می تواند در بخش خدمات وب سایت یا مقالات سایت قرار بگیرد .

طراحی سایت و مطالب فصلی :

اگر می خواهید وب سایت شما کاربردی باانجام گرفت به روز های تعطیل و معقولت های خاص توجه ویژه ای داشته باشید تا محتوایی متناسب با آن ها تولید نمایید . در واقع سعی کنید برای رویداد های گوناگون محتوایی متفاوت با دیگران تولید نمایید .


۳ ترفند برای داشتن یک طراحی سایت بهتر

طراحی سایت
۳ ترفند برای داشتن یک طراحی سایت بهتر : در مقاله ای که امروز برای شما مخاطبان عزیز وب سایت آیدیا سافت در نظر گرفته ایم قصد داریم شما عزیزان را با نکاتی حیاتی و کلیدی در راســـــتا بهتر انجامن یک وب سایت آشنا نماییم . بر همین اساس تا انتهای این مبحث با ما همراه باشید .
به روز بودن در مطالب طراحی سایت :
اگر می خواهید رضایت تکمیل مخاطبان تان را داشته باشید می بایست همانند وب سایت های موفق جهانی هشدارات و مطالب وب سایت تان را به روز نگه دارید . اگر می خواهید مخاطبان را متوجه این امر سازید بهتر اســـــت اخبار و مطالب جدید را در بخشی از طراحی سایت قرار دهید که مخاطبان در بدو ورود به وب سایت با آن رو به رو شوند .
طراحی وب سایت
رعایت نگات دستوری در مطالب طراحی وب سایت :
وجود اشتباهات املائی در محتوای یک وب سایت به انجام گرفتت مخاطبان وب سایت را آزار می دهد . نباید از مخاطبان و بازدیدکنندگان وب سایت تان انتظار داشته باشید که اشتباهات نگارشی و املائی وب سایت تان را به شما گوشزد کنند بر همین اساس می بایست پیش از بارگذاری مطلب در وب سایت تان آن را بار ها و بار ها مرور نمایید . این مسئله برای مخاطبان از اهمیت بالایی برخوردار می باانجام گرفت بر همین اساس توجه ویژه ای به آن داشته باشید .
طراحی سایت و تحلیل پیوند های وب سایت :
پیوند هایی از وب سایت تان که دارای اشتباه و یا خرابی می باشند یکی دیگر از بزرگ ترین امتیاز های منفی برای طراحی سایت شما به حساب می آیند . متداوم این سوال را از خود بپرسید که به چه دلیل یک بازدیدکننده باید برای وب سایتی اهمیت قائل باانجام گرفت که از دیدگاه وی حتی برای صاحبش هم از اهمیت کمی برخوردار می باانجام گرفت . برای تحلیل و یافتن پیوند های مخرب موجود در یک طراحی سایت این روزها در فضای مجازی روش های گوناگونی موجود می باانجام گرفت که به بهترین نحو همراه و یاری رسان شما در این راه خواهند بود .