شب های روشن

کنفرانس ملی دانش و فناوری مهندسی برق و کامپیوتر و مکانیک ایران برگزار می‌شود

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، “دومین کنفرانس ملی دانش و فناوری مهندسی برق، کامپیوتر و مکانیک ایران” با محوریت برق، کامپیوتر و مکانیک و با هدف و تاکید توسعه علم هر چه بیشتر بر پیاده سازی اصول و فنون دانش و فناوری جهت رشد روز افزون اقتصاد و شکوفایی این ملت کلید خورده است و در ۳۰ اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد.

این کنفرانس  بصورت حضوری برای مقالات منتخب و برتر از بین مقالات پذیرفته شده در فرآیند داوری و بصورت غیرحضوری برای تمامی مقالات پذیرفته شده بعد از فرایند داوری و بصورت دوره‌ای شروع به فعالیت نموده است.

منتشر نشود/// پنجشنبه//کنفرانس ملی دانش و فناوری مهندسی برق و کامپیوتر و مکانیک ایران برگزار می‌شود
استفاده از فناوری  در دنیای امروز ضامن بقا و تداوم فعالیت‌های یک سازمان بوده و به صورت ویژه می‌تواند در توسعه و افزایش منافع حاصل درکلیه مراحل تاثیر به سزایی بگذارد. این کنفرانس با توجه به اهداف کلان و سند چشم انداز توسعه محور در حوزه دانش و فناوری، با هدف شناخت و ارزیابی دستاورد‌ها و پیشرفت‌های فناوری، ارائه توانمندی‌های موجود برگزار می‌گردد.

هدف از برگزاری این کنفرانس جمع آوری مجموعه‌ای از مقالات پژوهشی غنی با عنوان کتابچه تمام الکترونیک و انتشار مجموعه مقالات پژوهشگران در سایت‌های وزین نمایه ساز کشور به منظور دسترسی آزاد اطلاعات علمی برای اندیشمندان جامعه است.